19 Temmuz 2014 Cumartesi

KAPSAMLI ŞİRKET REHBERİ

Teknolojinin gelişmesiyle internet reklamcılığının da görülen artışa doğru orantılı olarak marka bilinilirliğini arttırabilmek adına firma tanıtımlarının internet üzerinden yapılması, ücretsiz bir tanıtım ve kolay pazarlama olanaklarını da beraberinde getirmiştir. Bu anlamda ücretsiz bir Firma Rehberi olarak binlerce firmaya ait tanıtımlara içeriğinde yer veren rehberalem.com, Türkiye’nin en büyük ticari arama motoru olma amacıyla her gün çalışmalarına ve hizmetlerine bir yenisini eklemektedir.
Web sitesi olan ya da olmayan tüm üyelere ait güncellenmiş telefon, adres ve e-mail bilgilerinin potansiyel müşteri kitlesine kolayca ulaştırılabilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca sunulan e-katalog hizmeti ile firmalara ait ürün ve hizmetlerin müşteriler tarafından tam olarak tanınabilmesi ve alım taleplerinin alınması gibi hizmetlerde sunulmaktadır.
Türkiye’nin en kapsamlı şirket rehberi olarak firma yetkililerinin potansiyel müşterileriyle canlı olarak görüşebilmesi sağlanabildiği gibi firmalara ait tanıtım videoları ile aramalarda daha nitelikli ve kesin sonuçlar elde edilmesine imkân sağlanmaktadır. Yurt içi ve yurt dışındaki tüm sektörlere ait fuarların takip eden internet sitesi, firma yelpazesine her gün bir yenisini eklemektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder